Czy w przypadku wideokonferencji muszę mieć do tego specjalną aplikację lub program?

Wideokonferencja odbywa się na firmowej, bezpiecznej platformie, służącej do przeprowadzania tego typu rozmów. W przypadku korzystania z komputera stacjonarnego nie ma konieczności instalowania specjalnego oprogramowania.

Jak obecnie mogę aplikować na wybraną ofertę?

Proces aplikowania wygląda tak jak dotychczas. Wybierz na stronie kariera.spar.pl interesujące cię ogłoszenie, kliknij „Aplikuj teraz” i postępuj zgodnie z instrukcjami. Nasze ogłoszenia znajdziesz również na stronach internetowych z ofertami pracy – aplikowanie wygląda na nich podobne. W przypadku osób zainteresowanych pracą w sklepie istnieje również możliwość przekazania CV bezpośrednio w sklepie, w którym prowadzona jest rekrutacja. W obecnej sytuacji zachęcamy jednak do aplikowania online przez stronę kariera.spar.pl.

Jak w obecnej sytuacji wygląda pierwszy dzień pracy?

Staramy się, by pierwszy dzień pracy przebiegał w jak najbezpieczniejszych warunkach, z zachowaniem określonych przez ustawodawcę przepisów.

W jaki sposób odbywa się proces rekrutacji?

Ze względu na obecną sytuację spotkania rekrutacyjne prowadzone są częściowo zdalnie (rozmowa telefoniczna lub wideokonferencja), a częściowo w standardowej formie rozmowy bezpośredniej. W przypadku rozmowy bezpośredniej zachowane są wszelkie zasady bezpieczeństwa. Proces rekrutacji ze względu na sytuację epidemiologiczną może się wydłużyć. Jesteśmy w stałym kontakcie z kandydatami i informujemy o ewentualnych opóźnieniach.