Analityk biznesowy ds. Omnichannel i OTC

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Definiowanie i wsparcie w budowaniu wymagań, projektowanie, konfiguracja, dokumentowanie, testowanie i szkolenie w procesie wdrażania zmian oraz w ramach strategicznych projektów, również międzynarodowych, w obszarach związanych z systemami detalicznymi,
  • Uczestnictwo we wdrożeniach oprogramowania detalicznego w sklepach sieci SPAR od etapu oceny wykonalności, przez konfigurację, do szkolenia i organizacji wdrożenia,
  • Tworzenie specyfikacji funkcjonalnych zawierających opis biznesowy, ogólny model danych, interfejsy z innymi systemami, wymagania bezpieczeństwa we współpracy z biznesem,
  • Realizowanie trzeciej linii wsparcia dla systemów detalicznych, włączając analizę i rozwiązywanie przypisanych incydentów,
  • Raportowanie do przydzielonego Kierownika Projektu/Dyrektora IT lub kierownika z obszaru biznesowego,
  • Bezpośredni wpływ na strategię IT.

WYMAGANE UMIEJĘTNOŚCI:

  • Doświadczenie w pracy z systemami obsługującymi procesy finansowe i/lub zamówień sprzedaży znanymi w branży detalicznej,
  • Doświadczenie w bliskiej współpracy z biznesem i użytkownikami,
  • Doświadczenie w tworzeniu dokumentacji systemowej, testów akceptacyjnych, modelowaniu procesów biznesowych,
  • Prowadzenie podstawowych szkoleń z używania aplikacji biznesowych,
  • Nastawienie na innowację i przejawianie inicjatywy – od doskonalenia produktów IT i procesów do sięgania w szczegóły i udzielania pomocy.

MINIMALNE WYMAGANIA:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy w IT,
  • Mocne umiejętności komunikacyjne i pracy zespołowej,
  • Praca pod presją czasu, świetna organizacja pracy
  • Konieczna umiejętność krytycznego myślenia,
  • Praca z pakietem Microsoft Office, Microsoft Visio, narzędziami modelowania procesów biznesowych,
  • Płynne posługiwanie się językiem angielskim.

UMIEJĘTNOŚCI MILE WIDZIANE:

  • Certyfikaty w obszarze zarządzania wymaganiami, analizy biznesowej, zarządzania projektami,
  • Znajomość rozwiązań typu POS,
  • Znajomość SAP (FI/CO, SD, CAR),
  • Umiejętności w korzystaniu z narzędzi zarządzania projektami i modelowania.

TO OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Międzynarodowe projekty wdrażania nowoczesnych systemów wspierających sprzedaż detaliczną
  • Pakiet benefitów w tym opiekę medyczną, kartę Multisport, zniżki na firmowe produkty oraz ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach
  • Pełną wyzwań i atrakcyjną pracę w przyjaznej atmosferze, w gronie profesjonalistów
  • Szkolenia
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Możliwości rozwoju w środowisku międzynarodowym
  • Stanowisko Analityk biznesowy ds. Omnichannel i OTC
  • Dział
  • Rodzaj umowy umowa o pracę