Kierownik Sklepu

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad zapewnieniem najwyższych standardów sieci SPAR,
  • koordynacja pracy podległego zespołu pracowników,
  • zapewnienie bezpieczeństwa i sprawnego funkcjonowania powierzonej  jednostki    handlowej oraz realizacja powierzonego budżetu,
  • nadzór i kontrola nad poprawnością procesu rozliczeń utargów kasjerskich oraz nad poprawnością procesów inwentaryzacyjnych,
  • realizacja zaleceń inspekcji i innych organów kontrolnych,
  • nadzór nad prawidłowym przebiegiem akcji marketingowych,
  • reprezentowanie firmy wobec klientów i dostawców,
  • zapewnienie ciągłości i jakości asortymentu.

Wymagania:

  • min. roczne doświadczenie w pracy w handlu na stanowisku kierowniczym,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem, rekrutacji pracowników,
  • wykształcenie wyższe mile widziane,
  • znajomość zagadnień związanych z inwentaryzacją,
  • orientacja biznesowa, zdolności analityczne i  sprzedażowe,
  • doskonała organizacja pracy, umiejętność planowania,
  • wysoka motywacja do pracy oraz samodzielność,
  • odpowiedzialność, uczciwość,
  • wysoki poziom umiejętności interpersonalnych,
  • umiejętność obsługi aplikacji biurowych MS Office,
  • aktualna książeczka do celów sanitarno – epidemiologicznych.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • pełną wyzwań i atrakcyjną pracę w przyjaznej atmosferze,
  • rozwój zawodowy poprzez uczestnictwo w szkoleniach,
  • możliwość awansów wewnętrznych.

  • Stanowisko Kierownik Sklepu
  • Dział sklep
  • Rodzaj umowy umowa o pracę

Sprawdź podobne
oferty pracy

Przykro mi, w tej chwili nie mamy podobnych ofert pracy