Kupiec Marki Własnej

Twój zakres obowiązków:

  • Zarządzanie oraz rozwój kategorii produktów marki własnej w oparciu o wskazane parametry i cele budżetowe (produkty suche oraz świeże)
  • Prowadzenie negocjacji z dostawcami oraz zawieranie umów handlowych
  • Analiza i monitoring rynku oraz trendów rynkowych
  • Tworzenie opakowań marki własnej we współpracy z agencjami reklamowymi
  • Współpraca z działem logistyki w zakresie zapewnienia ciągłości dostaw i realizacji zamówień na określonym poziomie
  • Planowanie promocji i komunikacji marki własnej

Nasze wymagania

  • Posiadasz min. 5 lat doświadczenia w zakupach/handlu/pracy z produktem w branży FMCG
  • Posiadasz wykształcenie wyższe (mile widziane ekonomiczne i/lub technologiczne),
  • Masz umiejętności negocjacyjne
  • Znasz język angielski w stopniu komunikatywnym
  • Znasz pakiet MS Office (zwłaszcza MS Excel)
  • Samodzielnie szukasz rozwiązań
  • Posiadasz umiejętność analitycznego myślenia

Mile widziane

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Pakiet benefitów w tym opiekę medyczną, kartę Multisport, zniżki na firmowe produkty oraz ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach
  • Pełną wyzwań i atrakcyjną pracę w przyjaznej atmosferze, w gronie profesjonalistów
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Szkolenia oraz możliwość rozwoju w środowisku międzynarodowym
  • Stanowisko Kupiec Marki Własnej
  • Dział
  • Rodzaj umowy umowa o pracę