Kupiec - produkty świeże

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie przydzieloną grupą produktów oraz współuczestnictwo w budowaniu strategii zakupowych w wybranych kategoriach asortymentowych
  • Prowadzenie negocjacji z dostawcami
  • Analizę wskaźników (wspieranie projektów optymalizacji zakupów)
  • Optymalizację strategii sprzedażowych (współtworzenie i poprawę procesów w obszarze zakupów)
  • Analizę rynku, trendów i zachowań konsumenckich, monitoring konkurencji w celu znajdowania najlepszych rozwiązań

Nasze wymagania

  • Posiadasz min. 5 lat doświadczenia w zakupach/handlu/pracy z produktem w branży FMCG w kategorii produktów świeżych (mile widziane wędliny)
  • Posiadasz wykształcenie wyższe (mile widziane ekonomiczne i/lub technologiczne),
  • Masz umiejętności negocjacyjne
  • Masz umiejętność organizacji pracy, wysoką motywację i zaangażowanie
  • Cenisz sobie pracę w zespole
  • Masz znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Znasz pakiet MS Office (zwłaszcza MS Excel)
  • Samodzielnie szukasz rozwiązań
  • Posiadasz umiejętność analitycznego myślenia

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy w systemie SAP
  • Prawo jazdy kat. B
  • Stanowisko Kupiec - produkty świeże
  • Dział
  • Rodzaj umowy umowa o pracę