Specjalista ds. Eksportu i importu

Specjalista ds. eksportu i importu

Miejsce pracy: Poznań, Druskienicka 12

Zakres obowiązków:

  • Koordynacja oraz nadzór nad całokształtem działań związanych z rozwojem i organizacją eksportu i importu produktów marki własnej do oraz z innych krajów (w ramach sieci SPAR)
  • Przygotowywanie kompleksowej oferty na produkty marki własnej dla krajów współpracujących i kompleksowa obsługa zamówienia
  • Negocjacje warunków współpracy
  • Bezpośrednia współpraca z dostawcami i innymi krajami w ramach sieci SPAR
  • Poszukiwanie możliwości współpracy z dostawcami z innych rynków
  • Koordynacja wysyłek towarów z magazynów oraz do magazynów i koordynacja dokumentacji celno – podatkowej
  • Koordynacja oraz weryfikacja dokumentów związanych z obsługą celną oraz logistyką eksportową oraz importową
  • Rozwój sprzedaży towarów z importu

Nasze wymagania:

  • Minimum 3 lata na stanowisku związanym z importem oraz eksportem w branży FMCG (warunek konieczny)
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne (ekonomia, handel zagraniczny, towaroznawstwo, zarządzanie marką)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie) oraz mile widziana znajomość dodatkowego języka
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Zaangażowanie i samodzielność w działaniu
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do podróży służbowych (umiarkowana)
  • Biegła znajomość obsługi komputera (MS Office)
  • Stanowisko Specjalista ds. Eksportu i importu
  • Dział
  • Rodzaj umowy umowa o pracę